Sprzęt do filmów VR 360

Czym kręcimy filmy 360 stopni

Pracujemy na kilka kamerach 1) wysokiej klasy rigi oraz kamery GoPro oferujące rozdzielczość 4K Cinema 2) kamera Insta360 PRO oferująca rozdzielczość 8K / 6K 3D oraz 4K live-stream. W zależności od potrzeb wykorzystujemy różne systemy kamer 360. Zestawy można zamontować na podstawowych akcesoriach jak statyw czy monopod. Przygotowujemy specjalne mocowania w przypadku nietypowych zastosowań jak montaż na kasku, montaż we wnętrzu samochodu i praktycznie każdym miejscu, w które zmieści się kamera 360.

Montaż/stitching materiału 360

Nagrany materiał montujemy w jeden panoramiczny film 360 stopni. Pracujemy na oryginalnym oprogramoaniu AutoPano i Insta360 Studio oraz wydajnych stacjach roboczych przeznaczonych do obróbki materiału video o dużej rozdzielczości.

profesjonalna obsługa i montaż

Oferujemy pełną obsługę kamer na eventach, koncertach i planach filmowych. Zapewniamy sprzęt, obsługę, montujemy kamery, zajmujemy się ich obsługą oraz finalnym montażem materiału 360 stopni. Informacje i wycena współpracy w zakresie filmów sferycznych wyłączanie indywidualna.

Skontaktuj się