O nas i o filmach 360 stopni

VR, 360, virtual reality...

Filmy VR (virtual reality) dają nowe spojrzenie na to co dzieje się wokół otaczającego nas świata. Od teraz nie ogranicza Cię miejsce w które skierowany jest obiektwy. W filmach 360 stopni widać wszystko i wszystkich. Każdy film można obejrzeć kilka razy, a za każdym razem w inny sposób. Filmy VR to inne spojrzenie na świat. Daje to czego potrzebują nowocześni ludzi - brak schematu oglądania filmów i mnóstwo dodatkowych bodźców, dzięki którym ludzie się nie nudzą oglądaniem.

Czym jest VR, filmy 360 stopni?

Jest to film, w którym widać dosłownie wszystko. Jest to nowatorskie podejście w stosunku do tradycyjnego filmowania. Wiele obiektywów skierowanych w różne strony uchwyci wszystko, natomiast odbiorca może sam decydować o tym co będzie aktualnie oglądał oraz, w którą stronę skieruje "wzrok". Filmy 360 stopni można oglądać za pomocą specjalnych okularów, okularów z opcją montażu smartfona, a także na komputerze i smartfonie. Najlepszy efekt daje oglądanie filmów VR w specjalnych okularach.

Dla kogo filmy 360 stopni?

Filmy sferyczne sprawdzają się praktycznie w każdy warunkach. Można nagrać film z pięknym widokiem w górach czy w powietrzu, ale także w trudniejszych warunkach jak samochód offroad czy jazda na koniu. Każdy film to zupełnie inne spojrzenie na świat.


profesjonalna obsługa i montaż

Oferujemy pełną obsługę kamer na eventach, koncertach i innych akcjach. Zapewniamy sprzęt, montujemy kamery, zajmujemy się ich obsługą oraz finalnym montażem materiału 360 stopni. Informacje i wycena współpracy w zakresie filmów sferycznych wyłączanie indywidualna.

Skontaktuj się